Májovka

Cena:  400 Kč

Protože jsou v květnu dva prodloužené víkendy, tak o tom prvním pojedeme zase na Májovku!
Bude to víkend plný her, zábavy, dobrodružství i dobrého jídla!

Po roce přerušení využijeme opět prodloužený jarní víkend a pojedeme na táborovou základnu Oblátek u Mladotic na řece Střele; GPS místa je 49°59’7.541″N, 13°18’50.787″E.

Na programu víkendu bude hra Společenstvo prstenu. Oblátek se promění na HOBITÍN a vy se ocitnete na Dně Pytle a na Oslavové louce vypukne oslava 144. narozenin hobitů Bilba a Froda Pytlíkových. Dále Vás čeká cesta z Hobitína přes Starý hvozd, Mohylové vrchy, Větrov a Roklinku, až se objevíte u brány Morie…  Cestou se setkáte třeba s Tomem Bombadilem, Chodcem, Gandalfem a dalšími postavami Středozemě…

Bydlí se ve čtyřlůžkových chatkách, ale jsou nutné vlastní spacáky. Jídlo je předpokládáno v rozsahu snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře s výjimkou dne příjezdu – pátku, kdy se každý stravuje z vlastních zásob.

Cena zahrnuje pobyt, jídlo a technické zabezpečení a dopravu.

JEDEME v krojích, nováčci mohou triko a šátek.

S sebou: večeři na první den,  nějaký malá dobrota pro Bilba, spacák, oblečení a boty do přírody, skautský kroj (tričko a šátek nováčci.
Sraz: 15:50 28.4. Žatec NÁDRAŽÍ ČD ŽATEC ZÁPAD

Příjezd: 17:56 TAMTÉŽ

Info: Martin Štíbr 604 515 400 a Jan Loula 739 120 550

Přihláška formou SMS na tel 604 515 400 do 14.4.2017, v případě neúčasti zaplatíte 200 Kč storno poplatek (netýká se doložené nemoci). Platba poté, kdykoliv vedoucímu na schůzce.

Další informace budou podávány přihlášeným.