Skautské vánoce

Jako již tradičně budeme slavit Vánoce ve skautském kruhu. Letošní strávíme v klubovnách. Jako každý rok najdeme v lese náš vánoční stromeček, který nazdobíme ručně vyrobenými ozdobami a pochoutkami z jablek či ořechů. Nebude chybět ani slavnostní večeře, po které si navzájem předáme dárky.

Po celou dobu akce je zajištěn pitný režim a jídlo od sobotní snídaně.

Účast na akci je nutné potvrdit do středy (11.12.) do 17:00 na telefon 606 368 591 formou sms (v případě že děti nejí tradiční bramborový salát a řízek napište nám to). Z důvodu omezené kapacity skauťáku bude účast potvrzena dle docházky na schůzky.

S sebou: spacák, tužku, papír, toaletní potřeby, věci na spaní, teplé oblečení na ven, baterku, kroj nebo nováčci tričko, jídlo na páteční večeři, trošku cukroví, pár jablek + ořechů atd. na výrobu řetězů pro zvířátka; přezůvky, dárky pro ostatní (nejlepší dárky jsou ručně vyrobené maličkosti pro každého) Akce je hrazena střediskem.

Sraz: 13. 12. 2018 na skauťáku v 19:00

Konec: 15. 12. 2018 tamtéž v 11:00