Překrojování

Naše středisko po 30 letech mění v souladu s celorepublikovým stylem krojové součásti, změn je několik.

U všech generací se již nebudou používat žluté nebo hnědé šátky, ale šátky barevně oddělené podle výchovných kategorií.

Hobiti nebudou nosit krojovou košili, ale pouze krojové tričko, šátek a turbánek. Ostatní musí mít skautskou košili a zároveň krojové tričko. Na různých akcích bude vyžadováno krojové tričko nebo košile.

Zároveň jsme přečíslovali oddíly: 1 – hobiti, 2 – vlčata a světlušky, 3 – skauti a skauty, nad patnáct let se každý může sám rozmyslet, zda bude nosit označení R&R, číslo oddílu ve kterém působí nebo žádné.

Šátky:

Hobiti – oranžový s lemem

Vlčata a světlušky – žlutý s lemem

Skauti – modrá s lemem

Roveři – červený s lemem

Dospělý – fialový s lemem

Cena krojových součástí:

Šátek                    115,– Kč

Číslo oddílu         10,– Kč

Turbánek             29,– Kč

Krojové tričko    150,– Kč

Veškeré objednávky krojových součástí je možné u Lucie Kořánové – 606 285 631

Šátky budou výjimečně vydávat oddílový vedoucí na schůzkách oproti platbě 115,– Kč.