Sbírka hraček pro Dětskou psychiatrickou nemocnici v Lounech

Dětská psychiatrická nemocnice v Lounech hledá hračky pro děti. Zkusme společně pomoci a přetřiďme doma dětem hračky. I přímo sami děti se mohou rozhodnout, co by mohli darovat a udělat radost někomu, kdo to potřebuje. Řiďme se skautským denním příkazem a pomozme tam, kde je to potřeba.

„Každý den vykonám alespoň jeden dobrý skutek!“

Největší radost jim udělají plyšové hračky všeho druhu, výtvarné potřeby, společenské hry, puzzle, ale i jiné typy hraček. Jediné, čeho mají dostatek jsou knihy (prosím nenoste). Prosíme, aby hračky byly čisté a nerozbité.

Hračky můžete přinést v ÚT, ČT a PÁ od 16:00 do 17:30, kdy probíhají schůzky,  ale nejpozději do 13. 10. 2023. My je pak odvezeme paní, která sbírku začala a ta je následně předá přímo do Dětské psychiatrické nemocnice v Lounech.