Okresní závody vlčat a světlušek – TURNAJ RYTÍŘSKÝ – 4.5.2024

Rytířky Statečné a Rytíři Nebojácní

král skautů žateckých zve Vás na

Turnaj Rytířský

aneb klání přátelské v schopnostech a dovednostech junáckých,

které proběhne 4. dne v měsíci května léta páně 2024.

Rytířské družiny nechť se dostaví v devět hodin ranního času na kolbiště v ulici Pražská 1332 kde klání se udá a výsledek zápolení do čtyř hodin a třiceti minut odpoledních známo bude.

S sebou nechť si každý, kdo na turnaj si troufá, jídla i pití obstará jak pro sebe, toliko i pro oře na kterém cestovati do královského města našeho hodlá. Brka, pergamenu, inkoustu a psacích potřeb podobných nutno bude. Daní výběrčí 100 českých korun vybírati bude. Prapory rodové nezapomenouti a kroje sebou míti je vyžadováno. Nepromokavé pláště či pláštěnky sebou míti doporučeno jest. Brnění, kápě a rozličné převleky dobové vítány rozhodně budou.

V případě dotazů, k našemu panu králi Petrovi Markovi posla vyšlete, případně hovor telefonický vykonejte na čísle 776 694 969.
Zde velitel družiny nechť další podrobnosti o cestě daleké z vašich to měst velkolepých napsati ráčí:

Sraz na skauťáku 4.5. v 9:00

Konec tamtéž v 16:30

S sebou: 100 Kč, jídlo a pití na celý den, pláštěnku, skautský kroj, papír a tužku, kdo chce dobový kostým

Přihlášky do 29.4. do whatsap skupiny (musíme se přihlásit a vytvořit soutěžní družiny)