Tradiční Tábor Letos Nebude – Máme Ale Náhradu

Tradiční tábor letos sice kvůli aktuální situaci nebude, ale přesto se máte na co těšit. Máme pro vás připraveno několik prázdninových aktivit.

Příměstské Tábory

Spolupracujeme se Vzdělávacím centrem Podkrušnohoří, z.s. a budeme realizovat šest tématicky zaměřených turnusů příměstských táborů v našich klubovnách v Žatci. Tábory jsou určeny pro děti 1. stupně (1.-5.třída).

1. turnus13. – 17. 7. Star Wars
2. turnus20. – 24. 7.Indiáni
3. turnus27. – 31. 7.Pán prstenů
4. turnus3. – 7. 8. Kdo přežije
5. turnus10. – 14. 8.Divoký západ
6. turnus17. – 21. 8.Harry Potter

Více info na: https://www.vcp-zatec.cz/spokojenost-rodicu-detske-kluby-a-primestske-tabory-v-zatci/

Vyplněné přihlášky můžete zaslat elektronicky na e-mail: detskyklubzatec@seznam.cz, dále lze osobně předat v sídle Vzdělávacího centra Podkrušnohoří, z.s. (ulice Masarykova 600).

Bližší informace na tel.: p. Štíbr (774 431 179), p. Štábová (731 067 458)

Pro přijetí dítěte na příměstský tábor je nutné splňovat následující podmínky:

Oba rodiče (resp. jiné osoby pečující o dítě ve společné domácnosti), musí splňovat jedno z následujících kritérií: jsou zaměstnaní, vykonávají podnikatelskou činnost, v případě nezaměstnanosti si zaměstnání aktivně hledají, jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace. Osoby pečující o dítě budou uvedeny v přihlášce dítěte do příměstského tábora, tyto pak předloží níže uvedené doklady.

Čundry

Pro skauty a skautky zrealizujeme tři čundry:

16.-19.7. Karlovarsko
24.-27.7. Český ráj
7.-10.8. Střela

Počet účastníků je omezen, proto je nutné se na jednotlivé akce přihlašovat formou SMS – Martin Štíbr 604 515 400.

Minitábor nebo Putování Pro Skauty, Skautky i Světlušky a Vlčata

V termínu 22.-30.8. uskutečníme minitábor za podmínky, že dokážeme sehnat odpovídají prostory. V opačném případě se bude jednat o delší puťák. O podrobnostech Vás budeme dále informovat.

Výprava Světlušek a Vlčat

18.7. uspořádáme výpravu pro vlčata a světlušky. O podrobnostech Vás budeme dále informovat.