Skautské Vánoce 2021

17.-19.12.2021
Akce pro žatecké skauty

Po roční pauze budeme opět slavit Vánoce ve skautském kruhu v našich klubovnách. Jako každý rok najdeme v lese náš vánoční stromeček, který nazdobíme ručně vyrobenými ozdobami a pochoutkami z jablek či ořechů. Nebude chybět ani slavnostní večeře, po které si navzájem předáme dárky. Po celou dobu akce je zajištěn pitný režim a jídlo od sobotní snídaně. Spát budeme v klubovnách na matracích.

⚠ ANTIKOVIDOVÁ OPATŘENÍ ⚠

Situace je složitá a jako skauti se snažíme být zodpovědní a nezhoršovat ji. Proto aby mohla akce proběhnout, musíme všichni dodržet následující pravidlo.

Pro účast osoby starší 12 let je třeba na začátku akce předložit jedno z následujících:

• potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů
  • potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů
  • potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami – tato možnost se vztahuje pouze na osoby ve věku do 18 let, osoby se započatým a zatím nedokončeným procesem očkování a osoby s prokazatelnou kontraindikací proti očkování

Hobiti Pro hobity začíná akce v sobotu v 9:00 a končit bude v sobotu 20:00 na skauťáku.

Účast na akci je nutné potvrdit do středy (15.12.) na telefon 776 694 969 formou SMS (v případě že děti nejí tradiční bramborový salát a řízek napište nám to). Z důvodu omezené kapacity skauťáku bude účast potvrzena. V sms uveďte prosím jméno dítěte, věk a oddíl.

S sebou: spacák, tužku, papír, toaletní potřeby, věci na spaní, teplé oblečení na ven, baterku, kroj/skautské tričko a šátek, trošku cukroví, pár jablek + ořechů na výrobu řetězů pro zvířátka; dárky pro ostatní (nejlepší dárky jsou ručně vyrobené maličkosti pro každého)

Sraz: 17.12.2018 na skauťáku v 19:00

Konec: 19.12.2018 tamtéž v 10:00