Skautské vánoce

Přijďte si užít tradiční skautský vánoční program. Ozdobíme stromeček, pojíme vánoční cukroví a vyrobíme ozdoby. Vše okořeníme spoustou zábavy a dobré nálady. Navíc máte příležitost obdarovat a být obdarováni svými kamarády něčím vlastnoručně vyrobeným! hlavně se můžete těšit na úžasnou štědrovečerní večeři jako hřeb celé akce. Přijďte tedy všichni a užijte si s námi skvělé Vánoce!

Sraz: 16. 12. v 19.00 na skauťáku

Konec: 18. 12. v 10:30 tamtéž

S sebou: cukroví, dárky (nejlépe vlastní výroby), páteční večeři (nebo doma… není zajištěna), kroj (nováčci mohou skautské tričko a šátek), stezku, uzlovačku, zápisník, tužku, jablka a mrkve atp pro zvířátka na výrobu řetězů, teplé oblečení na ven a zvlášť na spaní, spacák, toaletní potřeby, ešus, příbory

Akce je placena střediskem.

Přihláška: SMS na +420 773 609 446 (Párek). Nutné se přihlásit do 15. 12. a do SMS napsat pokud nejí tradiční bramborový salát a řízek.