Zahajovačka – Noční výsadek – WHATSUPP

Zahajovačka 23.9.2023

První akce letošního roku bude cyklistická výprava. Pojedeme po cyklostezce směrem na Nechranickou přehradu. Během výpravy si bude moci každý zkusit splnit část odborky Cyklista.

Dále máme připraveny různé hry a soutěže.

Akce je pouze pro vlčata a světlušky.

Sraz v 9:00 na dětském dopravním hřišti

Konec: v 17:00 tamtéž

S sebou: kolo, helmu, jídlo a pití na celý den, KPZ, tužku

Noční výsadek

13.-14.10.2023

Zúčastníme se tradičně nočního výsadku, který pořádají skauti v Chomutově. Vzhledem k obrovskému zájmu o akci je nutné se předem přihlásit.

Autobusem nás dovezou na neznámé místo, kde budeme muset nejdříve zjistit svoji polohu. Dále budeme muset projít určitou trasu, na které budou různé

úkoly. Během celé akce se budeme chytat s ostatními skauty na trase (těch bude cca 150) a zároveň nás bude lovit „Zelená smrt. Celou dobu budeme chodit v naší žatecké skupině.

Máš odvahu se akce zúčastnit?

Přihlášky za vlčata a světlušky, co nejdříve Chicovi. Počet účastníků je omezen, Chomutov nám účast potvrdí po 24.9..

WHATSUPP SKUPINA

Zakládáme informační skupinu našeho oddílu, napiště každý Chicovi (604 515 400), kdo máte zájem o přidání do skupiny. Budou zde informace o akcích (občas děti doma papírové zvadlo neukáží a akce si na internetu také nevšimente), občas fotka z výpravy a případné další rychlé informace.