Vyzvědači

Vyzvědači jsou již dobře známou akcí našeho střediska a i letos se na ni můžete těšit. Akce je určena pro všechny věkové kategorie (tzn. od hobitů až po skauty). Akce bude samozřejmě zakončena tradiční bojovkou a následným přespáním na skauťáku.

Vlčata, světlušky a hobiti, kteří se účastní akce kreativní sobota se mohou připojit ke zbytku vyzvědačů, poté co jejich program skončí.

Začátek: sobota 17.2.2024 v 10:00 na skauťáku

Konec:pro hobity bude akce končit v sobotu v 20:30; pro ostatní následující den v 10:00

S sebou:spacák, hygienické potřeby, teplé oblečení a obuv, pláštěnku, svačinu, věci na spaní, zápisník, psací potřeby, ešus a příbor, účastnický poplatek 100 Kč (pro hobity pouze 50 Kč)

Pitný režim bude zajištěn po celou dobu akce. Zajištěná bude sobotní večeře a snídaně následující den. Spát budeme v klubovnách na matracích.

Účast hlaste SMS zprávou na číslo 778 007 699, nejpozději 15.2.2024

– Miloš “Šakal” Vachovec